קיר מסך – החידוש שכל יזם צריך להכיר

אחד התחום היותר מפותחים לא רק בארץ שלנו שבה קצב הבנייה די מטורף, אלא בעולם כולו, הוא ענף הבניה. לא משנה אם אתם יזמים, קבלנים או אפילו משפצים או מחדשים את הבניין שלכם, כדאי להכיר את אחד המוצרים הכי מוצלחים של השנים האחרונות בתחום זה. קיר מסך. למעשה, מדובר בחידוש שניתן כבר לראות באזורים שונים בארץ ורק תופס עוד ועוד תאוצה. בשורות הבאות נציג בפניכם, מה זה קיר מסך, מה היתרונות שלו, לאילו מבנים זה יכול להתאים ונתונים נוספים שיכולים לעזור לכם בדרך להתקנת קיר מסך לפרויקט הנדלן שלכם.

מה זה בכלל קיר מסך?

מדובר בפתרון המשלב בין יתרונות שהם פונקציונליים ופרקטיים למבנה לבין יתרונות שהם אסתטיים וזה משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. סוג של חיפוי שפשוט מונע כל כך הרבה בעיות בשלבים מאוחרים יותר. קיר מסך הוא בעצם חיפוי חיצוני, עשוי משילוב בין אלומיניום לזכוכית והוא מתאים בעיקר למבנים גדולים פרטיים או ציבוריים כמו גורדי שחקים, בנייני משרדים, קניונים ומרכזים מסחריים, בתי מלון, בתי הארחה, בתי חולים ועוד. כאשר אתם רוצים לייצר קיר מסך, דעו שמדובר בפתרון שעומד בפני עצמו כלומר אין צורך בקונסטרוקציות מורכבות ולכן הפתרון הזה הוא גם נגיש, קל ומומלץ על ידי אדריכלים רבים ברחבי העולם. קיר מסך מעניק למבנה מראה מאוד מיוחד והוא מסייע למנוע רטיבות, עובש, חדירה של מים ושאר נזקים שקורים לפעמים גם בבניינים שהם מאוד חדשים. מידע נוסף על הנושא תוכלו למצוא באתר as-pro.co.il.

 

קירות מסך יתרונות שכדאי להכיר

  • ללא קונסטרוקציותמדובר בקירות יחסית דקים שכאמור עשויים משני חומרים מאוד חזקים אשר נשמרים לאורך השנים ולא זקוקים לתהליכי תחזוקה מורכבים וגם משתלבים בהרמוניה ואיזון מושלם אחד עם השני. בשונה מחומרים אחרים כמו ברזל, עץ ושיש, החיפוי הדק הזה יכול להתלבש על הבניין באופן ישיר, מבלי שהוא תלוי במרכיבים קונסטרוקטיביים אחרים וזה בעצם מייצר יעילות רבה בתהליך ההתקנה.
  • אור שנכנס מבחוץ פנימה- היום יש ניסיון עז בכל התחומים להכניס כמה שיותר אור טבעי מבחוץ. זה בא גם מהמקום של ליצור מרחב מואר, טבעי המייצר אנרגיה טובה והרמוניה, אך גם ברמה של לחסוך בחשמל, באנרגיה, להפוך את העולם שלנו לחסכוני ויעיל יותר. קירות מסך מאפשרים לאור טבעי להיכנס פנימה וזה יתרון שאי אפשר להתעלם ממנו.
  • מעלים את השווי של הנכס – מומחים רבים מעידים על כך שמבנים שיש בהם קירות מסך שווים יותר מכאלה שלא.
  • יתרון תרמי– לקירות מסך יש יתרון מובהק בהיבט התרמי, שכן הם שומרים על טמפרטורה נעימה בתוך המבנה ובכך גם כן מסייעים לחסוך בחשמל.