בריאות

הימים והשעות עמוסים וחולפים במהרה ולפעמים אנחנו מרגישים במירוץ ולא מפנים זמן לטפל בעצמנו, אך גופנו הוא מכונה וגם הוא דורש תחזוקה וטיפול נאות. אנו נוטים לזלזל בחשיבותה של הבריאות ומעריכים אותה רק ברגע היעלמותה. רוב הבעיות הבריאותיות לא "נוחתות" עלינו ביום בהיר אחד, בריאות היא תהליך מתמשך ונבנה ובתוך התהליך הזה כדאי לשלב פעילויות שיתרמו לחוזקו של הגוף וחוסנה של המערכת החיסונית.

בקטגוריה זו תוכלו לקרוא מגוון מאמרים בנושא הגוף והנפש, בין אם יש לכם בעיה בראייה תמצאו כאן כתבות בנושא מחלות עיניים נפוצות, אבחון תסמונות ראיה וסימנים שעשויים להצביע על בעיות מסויימות. אתם הורים צעירים? יש כאן כתבות במיוחד בשבילכם בנושא בריאות הילדים, אבחון בעיות התנהגות, סימני אזהרה שמחייבים בדיקה ועוד.

בריאות היא לא משחק, חשוב להיות עם יד על הדופק ולא להתעלם מתסמינים שתפקידם הוא להדליק נורות אדומות, גוף האדם הוא מערכת מורכבת וכשל אחד יכול לגרור תגובת שרשרת במערכות אחרות בגוף. לכן חשוב להשקיע זמן ומחשבה ולשמור על הבריאות שלנו ושל הקרובים לנו. אז קחו בעלות ואחריות על בריאותכם ושימו דגש על אורח חיים בריא שיאפשר לכם למצות את החיים בשיבה טובה.