מתנות מודפסות שכדאי להכיר

לא פעם אנחנו מחפשים מתנות לאנשים הקרובים לנו, אנשים שחשובים לנו, לימי הולדת, למסיבות מיוחדות, לפרידה, לקידום לעבודה… לפעמים אנחנו גם מחפשים רעיונות למתנות או אביזרים או מוצרים עבור אירוע עסקי – שיווקי כמו השקה כזו או אחרת, תערוכה, כנס או אירוע גיבוש. אחד הפתרונות שלגמרי יכולים ”לסגור לכם את הפינה“, הוא מתנות מודפסות. יש סוגים שונים של מתנות מודפסות שכדאי להכיר.

 

בקבוק תרמי – מתנה כייפית, שימושית ומפנקת

לא פעם בא לנו לשתות משהו חם ואנחנו לא מספיקים לעשות את זה בבית, או שאנחנו רוצים לקחת איתנו משהו חם לשתות שיהיה איתנו לכמה שעות. הרי מה יותר מפנק וכייף מבקבוק תה או מים עם נענע ביום קפוא שלנו יש פגישות או עבודה בחוץ ואנחנו צריכים לעבור ממקום למקום. בקבוק תרמי הוא פתרון מעולה. תוכלו להזמין כמה בקבוקים תרמיים שאתם רוצים או צריכים, למשל לפנק את העובדים שלכם לחג החנוכה… ניתן גם להזמין בקבוקים תרמיים לאירועים עסקיים כמו השקה של מוצר חדש או סתם כדי לשמר מעגל לקוחות קיים ולחשוף את המותג שלנו לעוד אנשים.

לרעיונות נוספים למתנות מודפסות היכנסו לאתר allaround.

 

עט מודפסת

מי מאיתנו לא עושה שימוש בעט לאורך כל היום. אנחנו כותבים דברים ביומן, משנים את הלו“ז, חותמים על פנקסי צ‘קים, כותבים ברכה לאדם הקרוב לנו, כותבים הערות כאלה ואחרות כדי שלא נשכח פגישה או משימה שיש לנו לבצע… למרות שרוב הפעולות שלנו מתבצעות היום אונליין, עדיין אנחנו צריכים עט זמינה כמעט בכל מקום בו אנחנו נמצאים. עט עם לוגו יכולה להיות פתרון מעולה למתנה מודפסת עבור סוגים שונים של מצבים. למשל, אם המשרד שלכם זקוק לעטים, רכשו כמות של עטים עם הלוגו של המותג שלכם וככה לעובדים שלכם יהיו עטים זמינות ואיכותיות לאורך כל השנה. בנוסף, את העטים הללו, יראו עוד אנשים, כי עובדים לפעמים לוקחים עט הביתה, שוכחים אותה בכיס וכיוצא בזה. עטים מודפסות זו דרך מעולה לחשוף את העסק שלכם לעוד אנשים.

 

איך בוחרים מקום להדפסה של מוצרים ומתנות?

יש כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון…

  1. כמות מול עלות – אם אתם צריכים להדפיס כמות גדולה של מוצרים, למשל לאירוע עם המון משתתפים כמו כנס או תערוכה או יום גיבוש לעובדים שלכם, כן כדאי לקחת בחשבון את הנושא של העלויות. הזמנת מוצרים מודפסים בכמות גדולה, שונה בתכלית מהזמנת מוצרים בכמות קטנה גם בהיבט של התקציב שלנו וגם בהיבט של היכולת של המקום להדפיס כמות.
  2. זמנים- אם למשל אתם צריכים להדפיס כמות של מוצרים מודפסים לתאריך מסוים או אירוע מסוים, זה גם משהו ששווה לבדוק אותו.
  3. איכות המוצרים- גם אם מדובר בכמות של מוצרים, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שהם יהיו פגומים או יתקלקלו תוך זמן קצר.