מתנות לעובדים -החשיבות שלהם ואיך בוחרים אותן?

אין כמעט עסק, חברה או ארגון שיכול להתנהל בלי הגורם האנושי- העובדים שלנו. יום יום, שעה שעה, חודש בחודשו, שנה אחרי שנה, העובדים שלנו אחראיים על מגוון תפקידים ובלעדיהם העסק שלנו לא יכול היה להתקיים. בעוד יש עסקים קטנים עם מעט עובדים, קיימים עסקים וחברות ענק עם אלפים של עובדים. אבל בשורה התחתונה, עובדים, הם לא מכונות, הם לא רובוטים או מחשבים, כי כן, גם במאה ה-21, אמצע שנות ה-2000, גם היום, יש משמעות אדירה לגורם האנושי, לבני האדם. העובדים הם הפנים של העסק, הם מייצגים אותנו בכל מקום אליו הם הולכים, הם המיתוג שלנו ולכן עלינו להשקיע בהם, לטפח אותם, לגרום להם לדעת באמת ובתמים שאנחנו מעריכים את כל מה שהם עושים עבורנו. מתנות לעובדים הן חלק בלתי נפרד מההתנהלות השוטפת שלנו.

 

מתי כדאי להעניק לעובדים שלנו מתנות?

בואו לא נשכח, כי מתנות נהוג לתת בחגים, בימי הולדת, בזמנים מסוימים בשנה כמו ראש השנה או פסח. יחד עם זאת, אם אתם חכמים, אתם יכולים למקסם את היכולות שלכם כבוסים או מנהלים ובכל הזדמנות להשקיע בעובדים שלכם. זה יכול להיות משהו פשוט מאוד כמו הדפסה על בקבוק אותו הם יקבל ביום ספורט שארגנתם לחברה כולה, כובע מודפס וממותג עם השם של החברה לקראת הקיץ, אז כל ההורים והילדים מגיעים לחוף הים והבריכה, כוסות וספלים בהם העובדים שלכם ישתו את הקפה שלהם, בבית או בעבודה ועוד מגוון רחב של דוגמאות. במוצרים האלה, אפשר לעשות שימוש מעבר למתנה לעובדים, הם יכולים להיות פרסומת מהלכת, לכל מקום אליו העובדים הולכים. המטרה שלכם היא שהעובדים שלכם יהנו במקום העבודה שלהם, שיהיה להם נוח ונעים, ואז הם גם יוציאו את מה שהם מרגישים כלפי המקום החוצה.

 

איך בוחרים מקום להדפסה עבור מוצרים ומתנות לעובדים?

בראש ובראשונה, אתם צריכים לבדוק את המוצרים, שכן קיימים מגוון רחב של מוצרים ומתנות עליהם ניתן להדפיס סוגים שונים הדפסות בין אם זה הסמל של החברה, ובין אם זה הקדשה אישית. חשוב שהמוצרים יהיו איכותיים, הרי אנחנו לא רוצים שהעובדים שלנו יעשו שימוש במוצר כזה או אחר פעם אחת ואז הוא ייזרק לפח.  כדאי לבחון את המוצרים ואת איכות ההדפסה. תוכלו לדבר עם אנשים שאתם מכירים שנמצאים בתחום. בנוסף, כדאי לבחון את נושא הזמינות, ואת היכולת של אותו מקום להדפיס כמות, במידה ואתם אכן זקוקים לכמות גדולה יחסית של מוצרים למועד ספיציפי.

 

ועוד כמה טיפים שקשורים למתנות לעובדים

  1. חשבו מחוץ לקופסא
  2. קחו השראה ורעיונות מרשת האינטרנט
  3. השקיעו בימי כיף לעובדים שלכם
  4. בדקו מדי פעם מה חסר במשרד ולפי זה תוכלו לתכנן את המתנות