ארטיק פירות – כל הסיבות להכניס אותו הביתה

מכירים את זה שאתם חותכים לילד או לילדה שלכם צלחת פירות אחרי הגן או ביום של חופש וכל מה שאתם מקבלים זה מבט כזה של לא בא לי… רוב הילדים אוהבים מתוק ויש גם לא מעט ילדים שנחשבים לילדים בררנים בכל מה שקשור לאוכל, בטח שמדובר באכילה של ירקות ופירות… האחד אוהב רק מלפפון ואבוקדו, השני אוכל רק תותים והשלישי עושה טובה שהוא מכניס לפה גזר… אז יש דרך נחמדה וכיפית שתאפשר לילדים שלכם להתחבר לפירות ממקום קצת אחר. קוראים לזה ארטיק פירות.

 

מה זה בעצם ארטיק פירות?

ובכן, ארטיק פירות הוא ארטיק שמיוצר מכל מיני סוגים של פירות ביניהם בננה, תותים, קיווי, תפוזים, פסיפלורה, תפוח, אגס, פירות יער ועוד. בארטיק פירות אמיתי אין סוכר לבן, אין כל מיני רכיבים שאינם בריאים לגוף שלנו, יש פירות. אז נכון, לא מדובר בדיוק בפרי שנכנס לגוף, שכן הארטיק מכיל עוד רכיבים נוספים, אבל בהחלט יש בו סיבים תזונתיים, יש בו את כל הויטמינים והמינרלים שיש באותם הפירות ובנוסף, מדובר באחלה של פתרון מרענן, בסוף יום עמוס וגדוש, שכל הילדים שלנו עוברים בגן ובמסגרות. פרט לארטיקים ניתן גם לרכוש שלוקים טבעיים, גלידות טבעיות ועוד. כמובן שזה לא משהו שאנחנו יכולים ברוב המקרים לספק לילדים שלנו על בסיס קבוע, לכן אפשר להציב סוג של גבול ולאפשר להם את זה פעם או פעמיים בשבוע. זו גם דרך נפלאה לחשוף פעוטות לטעמים, שכן הם גדלים, יוצאות להם שיניים והם מאוד אוהבים דברים קרים ומתוקים.

 

להגיש קינוח בלי מאמץ

מכירים את זה שאתם רוצים לארח או שקבעתם ארוחה מבעוד מאוד לחגיגת יום הולדת, אירוח של שישי בערב או כל מסיבה אחרת אבל פשוט אין לכם כוח להיכנס למטבח ולאפות עוגה או להכין קינוח אחר?. אז הארטיקים הללו הטבעיים, הם פשוט אחלה של פתרון לקינוח מתוק, מושקע, כיפי בלי מאמץ ובלי לבזבז זמן. בנוסף, זה גם יכול להיות פתרון נחמד שאתם מוזמנים לאנשו ורוצים להביא משהו מתוק לקינוח, או מבקרים מישהו שלא מרגיש טוב ורוצים לשמח אותו. בקיצור, אחלה של מתנה כייפית, קייצית ומרעננת.

 

הקיץ הישראלי הוא חם ומתיש, לא פעם בא לנו משהו מרענן לפה ואין ספק שארטיקים וגלידות העשויים מפירות טריים זה אחלה של פינוק!

 

כעת, כל שנותר לכם הוא בעצם למצוא את חנות הארטיקים המושלמת עבורכם, לבדוק שיש את הטעמים שאתם אוהבים,  שהמשלוח מתאים לכם בהיבט של הזמנים והזמינות ופשוט לבחור. תוכלו לברר ברשת האינטרנט, לשאול אנשים שכבר ביצעו קנייה כזו ולפי זה להחליט. שיהיה לכם קיץ מרענן וכייפי!