התקנת מנעולים

העבודה של מנעולן יכולה להיות מאד מגוונת ומעניינת. יש לא מעט שירותים שהוא יכול להציע ללקוחות שלו, בין אם הם לקוחות פרטיים או עסקיים, בין אם השירותים נקבעים מראש או נדרשים באופן פתאומי מעכשיו לעכשיו. התקנת מנעולים יכולה להיות גם פעולה כזאת וגם מהסוג השני – מי שחש שהמנעול בבית שלו או בכל מקום שקשור אליו עומד להתבלות או להיתקע יכול לקבוע מראש עם מנעולן כדי שיגיע ויחליף למנעול חדש ומשוכלל יותר. כך הדבר גם כאשר רוצים לצאת מהבית ומגלים שהמנעול תקוע והמפתח לא פותח אותו. התקנה של מנעולים היא פעולה פופולרית ונדרשת בכל מקום שצריך להקפיד בו על פתיחה ונעילה – בתים, מחסנים, בתי עסק וכמובן משרדים, בתי ספר ושערים. קיימים כיום הרבה מאד סוגים של מנעולים שכל אחד מהם יתאים לצורך או שימוש אחר.

 

איך יודעים מתי יש צורך בהתקנת מנעולים?

כמובן שמי שלא מנעולן לא יכול לדעת את זה אך במסגרת בחינה של כל מה שיש בבית וניסיון להיזכר מתי הותקן כל דבר – צריך לקחת בחשבון שגם המנעולים הכי משוכללים וחדישים לא מחזיקים מעמד לנצח. מנעולן בתל אביב למשל יכול להגיע אל לקוח אפילו רק כדי לבדוק את המנעולים ולומר לו איזה מהם יהיה צורך להחליף בקרוב וכך הלקוח יוכל להזכיר לעצמו לקראת המועד המדובר לפנות שוב אל מנעולן על מנת לבצע את ההחלפה. גם בכל פעם שבה המנעול נתקע או נראה שיש בו בעיה באמת יהיה צורך להחליף אותו ובדיוק בשביל זה יש אנשי מקצוע מעולים בתחומם, המנעולנים, שיגיעו, יבינו לעומק אם יש בעיה ויציעו ללקוח את דרך הפתרון או המענה הטובה ביותר שמתאימה למצב הספציפי של המנעול הספציפי.

 

החשיבות של פנייה אל מנעולן מנוסה ומומלץ

כאשר מתעוררת בעיה במנעולים או בדלת חשוב מאד לפנות אל מנעולן ולא להמתין עם הפנייה אליו. מדובר באיש מקצוע ייחודי שבמהלך ההכשרה שלו גם יקבל ממשטרת ישראל את הרישיון לפעול ולעסוק בתחום זה, שכן הוא עומד למצוא את עצמו חשוף למידע אישי ופרטי של הלקוחות שלו. ברגע שהוא מחליף להם מנעול ויש אצלו מפתח שפותח את הבתים של הלקוחות שלו, הרי שהם צריכים לדעת ולהיות בטוחים שהוא לא יעשה שימוש לרעה במפתח. הם צריכים לסמוך עליו ולדעת שהוא פועל במקצועיות גבוהה. מכאן שמה שחשוב זה גם ההמלצות שמקבלים מחברים או מכרים על מנעולן זה או אחר וגם עצם הידיעה שיש לו את הרישיון מטעם המשטרה וזה תנאי בל יעבור לקבלת שירותים ממנו. גם אם מדובר בשעת לילה מאוחרת, גם אם נמצאים בלחץ של זמן – על זה לא מוותרים ותמיד דורשים לראות את התעודה.