איפה הכי זול לקנות סיגריות?

מי שמעשן סיגריות על בסיס קבוע ויומיומי יודע שכדאי לו לחפש כל הוזלה אפשרית במחיר על מנת שההתמכרות הזאת לא תהיה יקרה מדי. אמנם באופן כללי צריך לדעת שהמחיר של סיגריות מפוקח ואין כאן ממש תחרות, מכאן שמה שחשוב כאשר רוצים לקנות סיגריות בלי להגיע לחנות פיזית זה השירות והאפשרות להזמין מוצרי עישון נוספים באותו המשלוח. כיום יש אינספור חנויות פיזיות או אתרים שבהם אפשר לקנות סיגריות מכל הסוגים וכדאי לדעת מה המחירים שבהם מוצעים המוצרים. שיקול נוסף ולא פחות חשוב הוא דמי המשלוח. מי שרוצה לחסוך לעצמו כמה שיותר ימצא לבסוף את האתר או הספק להזמין ממנו גם בדמי משלוח נמוכים ככל האפשר, גם במחיר אטרקטיבי, יחסית, של הסיגריות עצמן וגם של מוצרים נוספים שהוא יוכל להוסיף למשלוח וכך להפוך אותו למשתלם.

 

איך בוחרים ספק לקנות סיגריות

כאמור, מכיוון שלא יהיה הבדל משמעותי בקנייה של קופסת סיגריות בין חנויות, אתרים או ספקים הרי שמה שכדאי למצוא זה אתר או ספק שמציע מארזים או פאקטים במחירים משתלמים, מוצרים נוספים ומשלוח מהיר במחיר כדאי. באתר האינטרנט של טבק עבודי למשל אפשר להתוודע למגוון רחב של סיגריות, מוצרי עישון, מארזים שונים ואביזרים לעישון או אידוי, סיגריות אלקטרוניות, גריינדרים וכל מה שצריך כדי להשלים את חוויית העישון. דרך האתר אפשר לקבל את כל ההזמנה במשלוח מהיר עד הבית והחל מקנייה של סכום מסוים אפשר גם לקבל הנחה של מאה אחוז בדמי המשלוח, כלומר שהמשלוח עצמו יהיה בחינם. אין ספק שמדובר בעסקה כדאית ומומלצת וכאשר אתר האינטרנט נוח וידידותי למשתמש הרי שאפשר לבצע את ההזמנה מהמחשב האישי בנוחות ובמהירות והמשלוח יגיע כמה שיותר מהר. כך לא חייבים לחפש חנות פיזית ששעות הפעילות שלה מוגבלות וקשה להגיע אליה (מבחינת חנייה, למשל).

 

החשיבות של אתרי קניית סיגריות

יש מי שיודע שאם הוא יגיע לחנות פיזית הוא עלול לקנות יותר ממה שהוא הגיע לשמו ולכן הוא יעדיף לבצע הזמנה דרך אתר אינטרנט. ברגע שהוא מבצע השוואה או סקר שוק בין כמה וכמה אתרים שמציעים מכירת סיגריות – הרי שהוא ימצא את האתר של עבודי ואין ספק שהוא יהיה המועדף והנבחר. כאשר מדובר בסיגריות או במוצרים ואביזרים שמיועדים לעישון בדרך כלל מאמצים את האתר שמזמינים ממנו בפעם הראשונה ומרוצים ולכן מי שמנהל אתר אינטרנט כזה יודע את המשמעות ואת האחריות שמוטלת עליו. לא בכדי יעשו כל מאמץ שהלקוח יהיה מרוצה, שהמשלוח יגיע כמה שיותר מהר ושמחירים יהיו כדאיים ואטרקטיביים. כך אפשר להיות בטוחים שעם הזמן מעגל הלקוחות יגדל והם יחזרו גם לקניות נוספות על פי הצורך האישי שלהם.