למה נופש במדבר מהווה מפלט אולטימטיבי מהשגרה

כפי שכולכם בוודאי כבר יודעים, דעת הציבור הרווחת נוטה לחשוב על הצפון כמעט באופן מיידי כאשר מדובר על חופשה בארצנו, אך אפשר לומר בצורה חד משמעית כי קיים אזור נוסף, מעניין לא פחות ובעיני רבים אפילו יותר, בו אפשר לשבור את השגרה וליהנות מחופשה בלתי רגילה, אל מול נוף עוצר נשימה. נכון, אנחנו מדברים על נופש במדבר, חופשה שתשנה לכם את כל מה שחשבתם על המדבר עד היום. במילים אחרות – נוף מרהיב שצבוע בצהוב, מרחבים בלתי נגמרים ובעיקר המון שקט ורוגע. 

 

הבחירה הנכונה לתקופה הנוכחית

 

מלבד לעובדה כי מדובר על אזור מהמם ובלתי שגרתי לסגור בו חופשה, לא באמת ניתן לדבר על חופשה בארץ, מבלי לדבר על המצב הנוכחי שסובב סביבנו. למעשה, האופציה לצאת לנופש בצפון נגנזה מאיתנו במהלך השנה, בעוד כי אזור המדבר עדיין נחשב לאזור רגוע ושקט. על כן, במידה ואתם אכן מעוניינים לשבור את השגרה עם מעט שקט, חופשה במדבר תהיה הבחירה האידיאלית לתקופה הנוכחית. תוכלו ליהנות מחוויה אינטימית ומבודדת, שמתאימה גם למשפחות, גם לזוגות, לחברים וכיוצא בכך. 

 

איך מתכוננים לנופש במדבר?

 

על מנת להתכונן לחופש במדבר על הצד הטוב ביותר, מוטב לקחת בחשבון מספר עקרונות מפתח חשובים:

 

  • זמן – הזמן האידיאלי לטיות במדבר הוא במהלך עונת הסתיו ועונת האביב, כאשר מזג האוויר הוא נעים. זאת בעוד כי חודשי הקיץ יכולים להיות לוהטים במיוחד לנופש, מה שיהפוך את כל הפעילויות שלכם בחוץ ללא נוחות במיוחד. מנגד, חשוב לזכור כי עונת החורף יכולה להיות קרה מדי, במיוחד במהלך שעות הלילה. יחד עם זאת, מומלץ לא פחות לבדוק את התחזית טרם הנסיעה, ולהתכונן בהתאם. 

 

  • מיקום – את הלילות שלכם תוכלו להעביר בתוך צימר במדבר שכן, במדבר ניתן לפגוש בשורה רחבה של צימרים מרהיבים, אשר מציעים חוויה רומנטית לזוגות, ואפילו חוויה משפחתית למשפחות וחברים. על כן, העלויות נוטות להשתנות בין הצימרים השונים ולכן, ההמלצה שלנו תהיה לערוך סקר שוק והשוואת מחירים מבעוד מועד.