שירותי סטרימינג שכדאי להכיר

אם אתם חובבי טלוויזיה, והאמת שגם אם לא, בטח כבר שמעתם על התחום של שירותי סטרימינג. בעידן של היום קיים מגוון גדול של ספקים שונים המציעים שירותי סטרימינג מגוונים. כשמדובר על שירות סטרימינג הכוונה לניגון וידיאו שיורד ומתעדכן בזמן הצפייה ומאפשר לכם לצפות ללא השהייה וללא הורדת קבצים. הספקים של שירותי הסטרימינג מתחלקים לספקים מקומיים ישראלים וספקים מהעולם. בארץ אנחנו מכירים את סלקום, פרטנר ויס או סטינג כמובילות בתחום בעוד בעולם השמות המוכרים הם נטפליקס, אמזון, דיסני פלוס ועוד רבים אחרים.

לאיזה שירות סטרימינג כדי להתחבר?

אם חשוב לכם חיבור לתוכן ישראלי, לערוצים המקומיים פה ולסדרות בעברית בשילוב סדרות מהעולם כנראה שתבחרו באחד מהספקים המקומיים. פעמים רבות אותם ספקים עובדים בשיתוף פעולה עם שירותי סטרימינג עולמיים, כמו שפרטנר עשו שיתוף פעוךה עם נטפליקס ויס עשו שיתוף פעולה עם דיסני פלוס.
השירותים השונים מתאפיינים ומבודלים בעיקר בתכנים המוצגים בהם. אם אתם אוהבים סדרות, בטח שמעתם שיש המון סדרות מומלצות בנטפליקס אבל לא רק. גם בשירות של דיסני פלוס תוכלו למצוא מגוון רחב של סדרות אהובות, וגם בשירות של אמזון ואפל טיוי. בדיסני פלוס היתרון הגדול הוא בסרטים האהובים והקלאסיקות ששמורות רק להם. בעוד בנטפליקס ישנם תכנים מקוריים ואוסף של תכנים שרק מוצגים במסגרת השירות ואינם יצירות של נטפליקס. עוד מאפיין חשוב בתהליך הבחירה הוא כמובן המחיר והמגבלות. ישנם שירותים שמאפשרים לשתף את המנוי עם יותר או פחות משתתפים או מכשירים. לעיתים ניתן להשתמש בשירותי סטרימינג ישירות בטלוויזיה החכמה אך לפעמים צריך נגן מיוחד, לדוגמה אם תרצו לצפות באפל טיוי תצטרכו את הנגן המיוחד שלהם על מנת לצפות בתכנים.

איך תבחרו את שירותי הסטרימינג הטובים ביותר עבורכם?

בעיקרון, כדי שניתן יהיה לבחור את שירותי הסטרימינג שהכי מתאימים לכם ולבני הבית האחרים, צריך לבחון את הצרכים שלכם. כלומר, כדאי לשאול שאלות כמו למשל כמה זמן אתם נמצאים בכלל בבית במטרה לצפות בטלוויזיה ובהתאם לכך מהם התכנים הכי פופולאריים לצפייה עבורכם. כדאי לשאול שאלות כמו מה הילדים שלכם אוהבים לראות אבל מצד שני אילו תכנים הייתם רוצים שהם ייראו. יש כל כך הרבה סוגים של שירותי סטרימינג וריבוי התכנים יכול לבלבל את כולנו. לכן, חשוב לעשות סדר בבלאגן, להשוות בין השירותים השונים, לראות אולי יש איזה מבצע נחמד שיכול להוזיל לכם את העלויות בצורה ניכרת ורק אז לקבל החלטה. כמובן שאפשר לשאול אנשים שאתם מכירים ולבחור גם לפי המלצות. ואז כל שנותר לכם הוא פשוט להתמסר ולהנות מהשירותים שאתם בוחרים ואל תשכחו, תמיד אפשר לשנות ולהחליף במידה ואתם לא מרוצים מסיבה כזו או אחרת.