מוצרי עישון שאתם חייבים להכיר

מעשנים? המאמר הזה בדיוק בשבילכם. אם אתם מעשנים כבר תקופה ארוכה וסיגריות כבר לא מספיקות לכם ואתם צריכים קצת יותר מזה, או לחילופין אם אתם מעוניינים להפסיק לעשן ולעבור למוצרים שיהפכו את חווית העישון שלכם לאחרת והרבה יותר מעניינת, הגיע הזמן להכיר את מוצרי העישון החדשים שנכנסו לאופנת העישון כיום. אנחנו כאן עם כל הפרטים.

למעשה, קיימים לא מעט מוצרי עישון שהם לא סיגריות כמו שכולנו מכירים אותם, כמו למשל:

  • עט אידוי – ידוע יותר גם כסיגריה אלקטרונית ניידת המאדה בעזרת סוללת ליתיום. קיימים עטי אידוי חד פעמיים ללא דרך למילוי או הטענה וגם כאלו אותם ניתן להטעין ולמלא.
  • מכשיר אידוי נייח
  • מכשירי אידוי המאדים בעזרת פלטה מתחממת
  • מכשירים המאדים בעזרת אדי חימום מהאוויר

מכשירים אלה מכונים גם וופורייזרים ואיתם בעצם ניתן לאדות קנאביס או תפרחות אחרות של צמחי מרפא. האידוי מתאים הן לצורך הנאה והן במטרה לטפל או למנוע מגוון של מצבים רפואיים. למשל, אנשים הסובלים ממחלות כרוניות או סופניות כמו סרטן למשל, מאדים קנאביס ומפיקים ממנו יתרונות בריאותיים רבים מה שמפחית את התסמינים מהם הם סובלים ומשפרים באופן ניכר את איכות החיים שלהם.

באתרים ובלוגים מסוג מגזין טבק, תוכלו לקרוא מידע נוסף על מוצרי עישון.

אני רוצה מוצר לעישון בעזרת אידוי, איך אני אבחר את המוצר המתאים לי ביותר?

ישנם סוגים רבים של מוצרי עישון שאפשר לרכוש, ולכן חשוב מאוד לבחור את המתאים ביותר לצרכים אותם אנחנו מחפשים לספק:

  1. עישון מחוץ לבית (מוצר נייד) או עישון במקום מסוים (מוצר נייח).
  2. האם נרצה להשתמש במוצר באופן חד פעמי או שנרצה להשתמש בו שוב ושוב?
  3. האם נרצה שהמוצר יהיה בעל טעמים כדי לא להרגיש את טעם העישון אלא טעמים יותר של פירות?
  4. אם זה מוצר חד פעמי, כמה נשתמש במוצר? ישנם מכשירים עם מספר שאיפות נמוך וכאלו עם מספר שאיפות גבוה יותר.
  5. כמה אחוזי טבק נרצה שיהיו במוצר העישון אותו נרכוש?

מה היתרון של מוצרי אידוי?

היתרון הבולט ביותר של מוצרי אידוי הוא שהאידוי ממצה את כל הצמח ולא שורף אותו, מה שיהפוך את הצמח אותו תרצו לעשן לשרוף מהר מאוד ולא תמצו את כל מה שתוכלו לקבל מהצמח בצורת אידוי.

יתרון נוסף של מוצרי האידוי הוא דווקא בפן הבריאותי, אידוי לא פוגע בריאות כמו שעשן ישיר פוגע וזו עוד סיבה ללמה עדיף לבצע את פעולת האידוי לא עישון. במגזיני טבק רבים מדברים על היתרון הבריאותי המשמעותי של מוצרי האידוי ועל כמות האנשים שמוצרים כאלו עשויים להציל את חייהם, כיוון שבשונה מסגריות אין למוצרים האלו השפעה מידית המסכנת את הבריאות של המשתמשים בהם.

יש כל כך הרבה יתרונות, אז מה החסרונות של המוצרים האלו ששווה לדעת?

כמו שלכל דבר יש יתרונות, קיימים גם מספר חסרונות שחשוב לדעת גם כדי להימנע וזה החיסרון הבולט והכי חשוב לדעת- התעסקות בסוללות ליתיום המפעילות את רוב מכשירי האידוי מסוכנת, כיוון שסוללות ליתיום כמו בכל מוצר עשויות להתלקח ולכן התעסקות מיותרת בסוללות מסכנת את המשתמש.

אם אתם רוצים להחליף סוללה במוצר העישון שלכם ואתם יודעים כי הוא מופעל על ידי סוללת ליתיום, מומלץ מאוד לגשת לחנות העישון הקרובה לביתכם ולבקש מהם סיוע בעניין על מנת להימנע מצרות מיותרות. את המוצרים השונים שתיארנו כאן, ניתן לרכוש גם אונליין וגם באופן פיזי בחנויות הטבק השונות.