הטרנד של שנת 2022 – רצפת בטון מלוטש

בני האדם נחשפו לבטון ולשימושיו השונים מזה אלפי שנים, זאת כאשר ניתן למצוא הוכחות המעידות של שימוש בבטון לבנייה ולעיצוב כבר לפני 7000 שנים בערך. אולם, בשנים האחרונות שימושו של הבטון התגלה מחדש, וכך כיום בטון הפך להיות לאחד מחומרי הגלם הפופולאריים, והנפוצים ביותר בכל עולם הבנייה. בשנים אחרונות, אנחנו עדים לטרנד של התקנת רצפת בטון מלוטש, טכנולוגיה חדשה המביאה עמה יתרונות ובשורות רבות. במידה שאינכם יודעים על רצפת בטון מלוטש, השורות הבאות הן במיוחד עבורכם.

רצפת בטון מלוטש מביאה עמה יתרונות רבים

שיטת הריצוף של הבטון המלוטש, הינה שיטת עיצוב מהפכנית, אשר משתמשת בתכונותיו הרבים של הבטון, ומעניקה ריצף אלגנטי, עמידה, המוגן בצורה רבה בפני שחיקה. בדומה לטכנולוגיות ריצוף נוספות, כגון רזינה, ושיטות ריצוף נוספת, בטון מלוטש נכנס חזק בתחום עיצוב הפנים בשנים האחרונות במדינת ישראל.

רצפת בטון מלוטש היא רצפה חזקה ועמידה לטווח ארוך

מצד אחד, ריצוף בטכניקת הבטון המלוטש, מהווה שיטת ריצוף חדשנית אשר עולה סכום כסף רב יותר, זאת לבטח שביחס לשיטות וטכניקות הריצוף המסורתיות. אולם, שיטת הריצוף של הבטון המלוטש, היא רצפה עמידה יותר, אשר מחזיקה למשך זמן ארוך ללא שום צורך בתחזוקה של הריצוף. על כן, הסכום הראשוני שאתם עתידים להוציא על ריצוף בשיטה זו הוא אומנם סכום יקר באופן יחסי לעומת טכניקות ריצוף אחרות, אך מדובר על השקעה בטוחה, שכן לא תצטרכו להתעסק בעתיד כמעט בכלל בכל מה שקשור לשיפוץ, תחזוקה, או החלפה של הריצוף הקיים בביתכם.

ניתן להתאים לכל טעם את הבטון המלוטש

ניתן לעצב רצפות בטון מלוטש בצבעים רבים, ובקונספטים שונים, שיתאימו לכל בן אדם ולכל סגנון עיצובי. לא מדבר על קו עיצובי ברור, אלא על קו עיצובי גמיש המתאים לכל אחד.

מה עוד חשוב לדעת?

בעיקרון יש כמה דברים חשובים בהקשר הזה. ראשית כל, חשוב קודם כל לבדוק עם בעל מקצוע איזה סוג של ריצוף יש לכם והאם באמת ניתן לבצע את התהליך, על גבי הריצוף הקיים. שנית, במידה ומדובר בריצוף חדש לגמרי, שווה להבין את היתרונות אל מול החסרונות של הבחירה. למשל, במידה ויש מתחת לריצוף מערכת אינסטלציה ישנה וצנרת ישנה, זו עלולה לעורר בעיה בשלבים מתקדמים יותר. חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע סופר מקצועי, שכן רמת הדיוק ורמת הגימור של שיטה זו קריטית למראה. תוכלו להיעזר באנשים שאתם מכירים שבחרו לבצע בעצמם בטון מלוטש או לברר דרך רשת האינטרנט ולבצע סוג של סקר שוק בעצמכם. אין ספק כי מדובר במראה ייחודי, יוקרתי, אלגנטי ויוצא דופן, בין אם מדובר בבית פרטי, דירה או ריצוף משרדים.